KONTAKT

 

Telefon:

794 982 528

 

Adres Email

info@detektywi-prawnicy.pl

Biura Detektywistyczne w Warszawie

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Jesteśmy profesjonalną, aktywnie i zgodnie z prawem działającą agencją detektywistyczno–prawną, pomagającą rozwiązywać problemy zarówno osób fizycznych jak i firm. W zakres naszej działalności wchodzą między innymi usługi detektywistyczno–śledcze, obejmujące pomoc osobom fizycznym i firmom. Związane jest to z poszukiwaniem zaginionych osób, poszukiwaniem dowodów winy, udowodnieniem zdrady, pomocą przy zbieraniu materiałów dowodowych, ekspertyzami kryminalistycznymi bądź zebraniem informacji na temat danej osoby. Firmom pomagamy chociażby w weryfikowaniu możliwości finansowych ich klientów, sprawdzaniu uczciwości pracowników lub też w poszukiwaniu majątku, którego dłużnicy naszych klientów często nie deklarują. Jesteśmy biurem, które jest inne niż wszystkie pozostałe biura detektywistyczne. Przede wszystkim działamy głównie w mieście Warszawa, co pozwala zmniejszyć czas realizacji zlecenia, którego się podejmujemy. Ponadto, nasi specjaliści to ludzie bardzo wszechstronnie wykształceni, posiadający indywidualne umiejętności oraz bogatą wiedzę.

Podejmując się zlecenia, z którym Państwo przychodzicie, gwarantujemy, że będziemy działać nie tylko zgodnie z prawem, ale również zgodnie z etykietą. Zapewniamy pełną dyskrecję, zarówno dotyczy to osób prywatnych, jak również podmiotów gospodarczych. Zapewniamy, że nie wszystkie biura detektywistyczne działają w sposób zgodny z etykietą pracy detektywa. Nasze biuro należy do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów, które skupia wokół siebie wyłącznie najlepszych i najbardziej aktywnych specjalistów.

Co zyskujecie Państwo wybierając nas? Przede wszystkim solidnych i rzetelnych partnerów. Ludzi, którzy wiedzą, w jaki sposób skutecznie działać i jak doprowadzić do pozytywnego zakończenia powierzonej nam sprawy. Działając w mieście Warszawa, realizujemy powierzone nam zlecenia bardzo szybko i niezwykle sprawnie. Nasza firma jest wyspecjalizowana i niezwykle profesjonalna, co zresztą potwierdzają dotychczasowe wykonane zlecenia oraz zadowoleni klienci.

 

 

480x230