KONTAKT

 

Telefon:

794 982 528

 

Adres Email

info@detektywi-prawnicy.pl

Detektyw w Warszawie

Jesteśmy specjalistyczną firmą działającą w obszarze detektywistyczno–prawnym. Od wielu lat zajmujemy się problemami naszych klientów, obejmującymi zarówno podmioty gospodarcze, handlowe, jak również prywatne. Nasza Grupa Detektywistyczna to ludzie z olbrzymią wiedzą, znający realia polskiej gospodarki, polskiego systemu prawa, a także brutalność i nieudolność polskich organów ścigania. Każdy nasz detektyw to osoba, która nie tylko wie, w jaki sposób prowadzić sprawy dochodzeniowe, ale także specjalizuje się w znajomości prawa, co jest niezbędne, w celu prowadzenia spraw cywilno–prawnych. Nasza firma działa w mieście Warszawa, realizując liczne zlecenia, zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Grupa Detektywistyczna to zespół ludzi, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale także wieloletnie doświadczenie, nabyte podczas prowadzenia własnych firm. To właśnie my jesteśmy wzorem dla konkurencji, i to my wyznaczamy standardy. Wystarczy sprawdzić opinie na temat naszej firmy. Dla naszych klientów zawsze jesteśmy w stanie podjąć negocjacje ceny. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość komunikacji z klientem, a ponadto zapewniamy, że klient nieustannie będzie informowany o rozwoju jego sprawy.

Nasz detektyw przed przystąpieniem do faktycznych czynności, poinformuje klienta o możliwościach jakie posiada oraz szansach na pozytywne załatwienie sprawy. Jako agencja detektywistyczna, zajmujemy się zarówno sprawami osób fizycznych, czyli sprawami prywatnymi, jak również pomocą przedsiębiorcom indywidualnym lub podmiotom gospodarczym. Realia prowadzenia biznesu w obecnych czasach są bardzo trudne, znamy je doskonale jako przedsiębiorcy z przeszło 20 letnim doświadczeniem. Wiemy jednak, w jaki sposób można pomóc zarówno rozwiązać sprawę prawnie, jak również odzyskać pieniądze, które należne są firmie za wykonaną usługę, sprzedany towar lub wyprodukowanie i sprzedanie dóbr. Naszym głównym miejscem działalności jest rzecz jasna Warszawa oraz pobliskie miejscowości. Zachęcamy, aby sprawdzić nasz cennik usług, który jest niezwykle atrakcyjny.

 

 

480x230