KONTAKT

 

Telefon:

794 982 528

 

Adres Email

info@detektywi-prawnicy.pl

Detektyw w Warszawie Ceny

Witamy na naszej stronie internetowej. Jesteśmy firmą detektywistyczno–prawną, działającą w mieście Warszawa oraz w okolicach. Od lat specjalizujemy się w usługach detektywistycznych, świadczonych zarówno na potrzeby osób prywatnych jak również firm czy korporacji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną, która również skierowana jest do osób prywatnych i firm. Dodatkowo zajmujemy się szkoleniami oraz windykacją, przy czym windykujemy także osoby fizyczne, nie tylko firmy czy przedsiębiorstwa. W naszych szeregach pracują specjaliści, większość z nich to ludzie, którzy doskonale znają bezwzględność polskiego prawa, brak umiejętności polskich organów śledczych czy organów ścigania oraz beznadziejną sytuację w polskim sądownictwie i egzekucji długów. Każdy nasz detektyw jest specjalistą w pewnym, swoim zakresie, dzięki czemu zostaje przydzielony do zadań, w których sprawdza się najlepiej. Nasza firma prężnie się rozwija, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje i nieustannie rozwijając zakres usług detektywistycznych.

Na współpracę z nami mogą zdecydować się osoby fizyczne oraz firmy, które mieszkają, działają lub pracują w mieście Warszawa. Naszą niewątpliwą zaletą jest nie tylko fakt, że każdy detektyw to osoba wybitna i doskonale wyszkolona, ale przede wszystkim to, że posiadamy specjalistów zarówno w śledztwach, dochodzeniach, jak również w aspektach prawnych, czy też analizie zebranych dowodów. To sprawia, że nasza agencja potrafi prowadzić sprawy od samego początku do samego końca, nie zostawiając swojego klienta samego w żadnym miejscu i w żadnym czasie podczas prowadzenia sprawy.

Nasz zakres usług detektywistycznych obejmuje różnego rodzaju usługi dla firm i osób prywatnych, między innymi poszukiwanie osób, zbieranie dowodów, poszukiwanie rozwiązań detektywistycznych. Firmom pomagamy w odzyskaniu ich majątku, poprzez chociażby znalezienie środków, które ukrywają przedsiębiorstwa dłużne naszym klientom. Nasz zakres usług jest niezwykle szeroki, zachęcamy do zapoznania się z nim, zanim zdecydujecie się na wybór agencji detektywistycznej.

 

 

480x230