KONTAKT

 

Telefon:

794 982 528

 

Adres Email

info@detektywi-prawnicy.pl

Prywatni Detektywi w Warszawie

Witamy na stronie Grupy Detektywistyczno-Prawnej. Nasza firma działa w mieście Warszawa, pracujący u nas prywatni detektywi to ludzie wszechstronni, wykształceni, posiadający bogatą wiedzę i bardzo duże doświadczenie. Jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne umiejętności, które potrafimy wykorzystać pracując w grupie z pewnością będą dla Państwa bardzo przydatne i niezwykle pomocne. Jeżeli przychodzicie do nas z problemem natury prawnej, finansowej lub też śledczej, to z pewnością będziemy w stanie pomóc. Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych.

Usługi detektywistyczne obejmują zarówno poszukiwanie osób zaginionych, jak również śledzenie wskazanych osób, rozpoznanie ich oraz zebranie niezbędnego materiału dowodowego. Firmom pomagamy w ustaleniu majątku ich kontrahentów, odzyskiwaniu długów lub demaskowaniu nieuczciwych pracowników zatrudnionych w firmie.

Świadczymy usługi w zakresie doradztwa oraz specjalistycznych porad prawnych. W naszych szeregach pracują nie tylko prywatni detektywi, ale także ludzie wyspecjalizowani, posiadający wiedzę prawniczą. Ich bogata wiedza i doświadczenie, to największe zalety związane z ich pracą. Dzięki nim rozwiązanie sprawy pod względem prawnym staje się proste i w ogóle możliwe. Pomagamy w sprawach karnych, majątkowych, finansowych, małżeńskich oraz związanych z prawem pracy.

Zajmujemy się także profesjonalną windykacją firm i osób prywatnych działających lub mieszkających na terenie miasta Warszawa. Przeprowadzona przez nas windykacja jest bardzo skuteczna, dzięki temu, że posiadamy zarówno odpowiednie możliwości techniczne, jak również skutecznie sprawdzamy sytuację finansową oraz majątkową dłużników.

Każda powierzona nam sprawa, bez względu na swój charakter, jest przez nas dogłębnie badana, sprawdzane są możliwości i szanse na jej pozytywne rozwiązanie. Jeżeli takowe istnieją, my doprowadzimy do tego, aby została ona pomyślnie rozwiązana na korzyść naszego klienta. Zapraszamy do współpracy zainteresowanych oraz do sprawdzenia naszego cennika usług.

 

 

480x230