KONTAKT

 

Telefon:

794 982 528

 

Adres Email

info@detektywi-prawnicy.pl

Prywatny Detektyw w Warszawie

Jesteśmy grupą detektywistyczną działającą na rynku od kilku lat. Nasi specjaliści to przedsiębiorcy, ludzie wykształceni, rozumiejący i znający brutalną, polską rzeczywistość prawną. Nasze możliwości stają się coraz większe, dzięki zdobytemu doświadczeniu. Prowadzimy sprawy zarówno osób fizycznych, jak i firm oraz przedsiębiorców. Każdy prywatny detektyw działający w naszej agencji detektywistycznej, to człowiek znający doskonale swoje możliwości, działający w obrębie prawa, rzetelny, uczciwy i przede wszystkim niezwykle dyskretny. Jesteśmy wzorem dla innych agencji detektywistycznych, nie tylko tych, które działają w mieście Warszawa ,ale także w całej Polsce. Każda rozwiązywana przez nas sprawa, jest badana od samego początku, sprawdzamy szansę na jej pozytywne rozwiązanie i robimy wszystko, aby klient wiedział, w jakiej pozycji się znajduje.

Nasza agencja wyspecjalizowała się w działaniu na dwóch płaszczyznach. Płaszczyźnie wspomagającej osoby prywatne, czyli badającej różnego rodzaju sprawy dotyczące codzienności życia mieszkańców Warszawy. Drugą płaszczyzną, jest działalność w zakresie gospodarczym, wspierająca firmy i instytucje, które mają problemy bądź też chcą znaleźć rozwiązanie trudnej sytuacji. Przydzielony przez nas prywatny detektyw będzie osobą, która w sposób szczegółowy zapozna się ze sprawą. Przydzielony pracownik zostanie wybrany ze względu na swoje bardzo wysokie kompetencje i wiedzę w danym zakresie, a także indywidualne umiejętności, które sprawiają, że detektyw posiada predyspozycje do wykonania konkretnego zadania.

Nasza agencja to przede wszystkim nieposzlakowane opinie. To również doskonała cena świadczonych usług oraz profesjonalne rozwiązania w zakresie technologii detektywistycznych. Z pewnością jesteśmy bardzo rzetelnymi współpracownikami, jeżeli tylko będziemy mieli możliwość, to Państwu pomożemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz sprawdzenia naszych możliwości, które zresztą są bardzo duże, dzięki wykwalifikowanej kadrze. Zapraszamy firmy i klientów indywidualnych mieszkających w mieście Warszawa.

 

 

480x230