KONTAKT

 

Telefon:

794 982 528

 

Adres Email

info@detektywi-prawnicy.pl

Prywatny Detektyw w Warszawie Cennik

Coraz większe zapotrzebowanie na usługi detektywistyczne w mieście Warszawa sprawiło, że kilka lat temu zdecydowaliśmy się na otworzenie własnej agencji działającej w tej branży. Od wielu lat działamy w różnych instytucjach oraz prowadzimy własne firmy, posiadając jednocześnie wykształcenie prawnicze lub wykształcenie związane pośrednio z zawodem detektywów. Podejmujemy się rozwiązywania zarówno spraw śledczych, jak również spraw związanych z nieprzestrzeganiem prawa. Jako jedyna agencja, zajmujemy się także profesjonalną windykacją. Każdy klient, który przyjdzie do nas z prośbą o pomoc, na pewno taką pomoc uzyska. Każdy, pracujący u nas prywatny detektyw to osoba wykształcona, która zostanie przydzielona do sprawy ze względu na indywidualne predyspozycje oraz zalety, a także umiejętności bezpośrednio po rozpoznaniu sprawy klienta.

Nasza agencja posiada wszystkie, niezbędne do wykonywania usług detektywistycznych uprawnienia. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów, ponadto dysponujemy niezbędnym sprzętem, który pozwala nam rozwiązywać zarówno sprawy prawne jak i kryminalne. Każdy nasz prywatny detektyw zostaje wyposażony w sposób indywidualny, dostosowany do wymagań oraz możliwości rozwiązania danej sprawy. Zachęcamy, abyście Państwo sprawdzili nasz cennik, który należy do naszych największych zalet, bowiem nasze ceny należą do najlepszych nie tylko w mieście Warszawa, ale również w całym kraju. Gwarantujemy, że jeżeli powierzycie nam Państwo sprawę do rozwiązania, to nie tylko zapłacicie wyłącznie za efekty, ale przede wszystkim będziecie bardzo zadowoleni z efektów.

Chcemy, aby nasi klienci wiedzieli kto i w jaki sposób prowadzi powierzone przez nich sprawy lub problemy do rozwiązania. Dlatego nie tylko informujemy ich o przebiegu, ale także podejmujemy z nimi dyskusję na temat wszelkiego rodzaju podejmowanych działań. Jest to ważne, bowiem przez kontakt z klientem nam pracuje się łatwiej, a klient może kontrolować przebieg sprawy na bieżąco.

 

 

480x230