KONTAKT

 

Telefon:

794 982 528

 

Adres Email

info@detektywi-prawnicy.pl

Usługi Detektywistyczne w Warszawie

Jesteśmy agencją detektywistyczno–prawną, która istnieje na rynku od wielu lat. Zdecydowaliśmy się stworzyć zespół ludzi, w którym każdy rozumie swoje zadanie oraz wie, że dobro klienta jest najważniejsze. Świadczymy zatem usługi detektywistyczne, usługi związane z poradami prawnymi, profesjonalne usługi windykacyjne, a także pomoc w zakresie rozwiązywania trudnych spraw, bez względu na to, czy dotyczą one osób prywatnych, czy też firm lub olbrzymich korporacji. Jesteśmy przygotowani na wykonanie każdego zadania, bez względu na jego poziom trudności i stopień skomplikowania. Wiemy doskonale, że nasza wiedza i nasz wysoki stopień przygotowania to nasza zaleta, dlatego staramy się ją zawsze wykorzystywać. Nasze usługi świadczymy wyłącznie w mieście Warszawa, bowiem jesteśmy osobami wyspecjalizowanymi, chcącymi skupić się na swojej pracy i pragnącymi wykonywać swoje zadania dobrze, dlatego zdecydowaliśmy się na zawężenie naszego obszaru działalności.

Świadcząc usługi detektywistyczne, opieramy się zarówno o obsługę osób fizycznych, jak również firm, przedsiębiorstw czy nawet wielkich korporacji. Pomagamy rozwiązywać sprawy karne, a także trudne sprawy rodzinne. Nie obce są również poszukiwania osób zaginionych, które przeprowadzamy, dbając jednocześnie o zachowanie wszelkich form ostrożności, ze względu na dobro poszukiwanej osoby, jej rodziny i bliskich. Takie poszukiwania przeprowadzane są nie tylko w mieście Warszawa, ale również, jeżeli to konieczne, nawet na innych kontynentach. Nasza agencja detektywistyczna posiada licencję, wydawaną przez Komendę Policji. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów. Nasza wiedza i doświadczenie są precyzyjnie wykorzystywane podczas pracy. Oferowane przez nas usługi nie są wcale drogie, bowiem wystarczy sprawdzić nasz cennik, aby dowiedzieć się, że jesteśmy niezwykle konkurencyjni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bardzo szeroką ofertą. Jesteśmy otwarci na Państwa pytania oraz sugestie, gwarantujemy dyskrecję oraz zachowanie poufności.

 

 

480x230