KONTAKT

 

Telefon:

794 982 528

 

Adres Email

info@detektywi-prawnicy.pl

Windykacja Egzekucyjna
Windykacja egzekucyjna

Ten zakres windykacji w naszej ofercie obejmuje m.in. nadzór nad wszczęciem, prowadzeniem i efektywnością egzekucji komorniczej. W Polsce działa ponad 1.300 komorników sądowych – MY JESTĘSMY W STANIE WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NALEŻYTE DZIAŁANIE KILKU Z NICH. Tych kilku, którzy przez lata współpracy z nami dali się poznać jako godni zaufania, bardzo pracowici, odporni na lawinowe bezzasadne skargi dłużników, zorientowani na skuteczność podejmowanych czynności egzekucyjnych i nie bojący się ich podejmować, niemający lęków przed pełnym wykorzystaniem możliwości egzekucyjnych typu przeszukanie odzieży, czy mieszkania dłużnika, po uprzednim jego otwarciu za pomocą ślusarza itp.

 
Tych kilku ściśle wyselekcjonowanych komorników, współpracuje z nami na terenie całej Polski w oparciu o art. 8 pkt 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji (prawo wyboru komornika na terytorium Polski z wyłączeniem egzekucji z nieruchomości). Gwarantujemy Państwu, że nasza wieloletnia praktyka windykacyjna i setki przeprowadzonych egzekucji komorniczych pozwoliły nam wyłonić tych komorników, co do trafności wyboru których utwierdzamy się przy każdym kolejnym postępowaniu egzekucyjnym.

W przypadku egzekucji z nieruchomości, gdzie właściwym miejscowo jest jedynie komornik, w rewirze którego leży nieruchomość, posiadamy stosowną wiedzę w jaki sposób wpływać na gruncie prawa na postępowanie egzekucyjne tak, by było ono prowadzone w sposób szybki i efektywny.

 

 

 

480x230